چگونه می توانم ار بانه بازارچه خرید کنم؟

شما با انتخاب محصول مورد نظر خود با تلفن های پشتیبانی سایت تماس گرفته و مشاورین فروش شما را در امر انتخاب و خرید راهنمایی و سفارش شما رو ثبت خواهند کرد.

علت قیمت های پایین بانه بازارچه چیست؟

بانه در لیست مناطق تجاری ازاد کشور میباشد لذا هزینه گمرکی پرداختی اجناس بسیار ناچیز تر از مناطق عادی می باشد.

چرا اجناس بانه اغلب در نمایندگی های گلدیران و یا غیره پیدا نمی شوند؟

دلیل ان واضح است شما اگر به سایت الجی مراجعه کنید و با ip ایران وارد بشید میبینید که وارد صفحه گلدیران شده ومحصولات ایرانی را دران خواهید دید برای مشاهده محصولات اصلی شرکت وارد لینک انتخاب کشورها شده و کشورهای اروپایی رو انتخاب میکنید. و مشاهده خواهید کرد که این اجناس الجی در ایران وجود ندارند و یا نام انها تفاوت دارد زیرا اجناسی که در نمایندگیهای ایران است به سفارش ایران ساخته میشوند و اجناسی که در بانه وجود دارد ممکن است به سفارش کشورهای دیگر باشد و نامبر ان با مدل تهران و نمایندگیها فرق داشته باشد.

زمان تحویل کالا چقدر است؟

بستگی به مسافت شما از بانه بین 24 تا 72 ساعت طول خواهد کشید.

اگر اجناس سفارش داده شده ایراد داشته باشند چه باید کرد؟

زمانی که کالا ارسال میشود از نظر فیزیکی و فنی توسط کارشناسان بانه بازارچه تست می شود و خریدار هم می تواند حین تحویل در روش پیکی چک کند و در صورت ایراد فنی کالا را با همان پیک مرجوع کند یا در روش پستی پس بفرستد . چنانچه محصول خریداری شده حین نصب توسط نماینده شرکت تشخیص داده شد که مشکلی دارد به شرکت اطلاع داده میشود و محصول ظرف 48 ساعت تعویض میشود که البته با توجه به اصالت کالاها و برند های معتبر موجود در فروشگاه بانه بازارچه امکان ایراد داشتن محصول کمتر از یک درصد می باشد.

آیا در هنگام خرید باید کل وجه را پرداخت نماییم؟

کالاهای که به وسیله پست ارسال می شود باید تمام وجه آن قبل از ارسال پرداخت شود ولی کالاهای که با پیک ارسال میشود خریدار تنها هزینه ارسال کالا از بانه تا مقصد را بعنوان بیعانه واریز نموده و بقیه مبلغ بعد تحویل کالا و تست کامل و اطمینان از سالم بودن آن تحویل پیک داده خواهد شد توجه نمایید که کالای ارسال شده به صورت کامل در فروشگاه تست شده و بعد تحویل پیک داده میشود و باید خریدار هم حین تحویل کالا به صورت کامل و جامع از سالم بودن و انطباق با کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمایید در صورت هر گونه مشکل با هماهنگی بانه بازارچه تا زمانی که پیک در محل خریدار حضور دارد مشتری میتوانید کالارا بدون هزینه مرجوع دهد.